Bez kategorii

Meblewroblewski.eu – Szafy na wymiar Katowice

22 lipca 2017

Meble Wróblewski z siedzibą mieszczącą się w mieście Sosnowiec to pewność dobrej oraz zawodowej realizacji wszystkich rodzajów mebli. Tworzeniem mebli i zabudową wnęk firma zajmuje się już od niemal ćwierćwiecza i skłania się ku spełnianiu indywidualnych potrzeb zamawiających. Wykonuje zlecenia z nastawieniem na nowoczesne technologie i posługując się tworzywami najwyższej jakości.
Propozycje, które wchodzą w skład oferty, to: meble kuchenne, pokojowe, do łazienek, szafy na wymiar przesuwne i wolnostojące, jak również meble garderobiane. Nie tylko wyposażenie przestrzeni prywatnych wchodzi w skład kompetencji firmy. Oferuje także meble na wymiar apteczne, sklepowe i biurowe. Także proponujemy Państwu doskonałe szafy na wymiar Dąbrowa Górnicza
Pracownicy firmy znają się świetnie na swojej pracy, dlatego wykonują ją według najważniejszych zasad montażu mebli. Przykładowo jeśli mowa o okapie kuchennym, powinien on być zamontowany na właściwej wysokości, by mógł efektywnie pochłaniać parę wodną.
Jeżeli ktoś zamierza wykończyć dom albo apartament lub też wykonać remont, w obecnych czasach natknie się na taki temat jak zabudowa wnętrz. Katowice i tereny sąsiednie mają w swojej ofercie meble tradycyjne, ale też przyjmują oryginalne zamówienia.
Meble Wróblewski to propozycja dla mieszkańców takich miast jak Katowice czy Dąbrowa Górnicza. Aby porozmawiać z wykonawcami, trzeba jedynie wypełnić kwestionariusz kontaktowy, znajdujący się na stronie internetowej. Projektant dokonuje pierwszych pomiarów, są one całkowicie nieodpłatne, a następnie dokonuje wizualizacji komputerowych. Zamawiający zawsze może zdecydować o wyglądzie i konstrukcji mebli – wszystko wykonuje się z uwzględnieniem jego potrzeb.
Zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą i
realizowania u nas zamówień. Gwarantujemy zadowolenie.
meble na wymiar