Bez kategorii

Eurostep proponuje polimocznik.

27 czerwca 2017

Firma Eurostep Poland to najbardziej znany na arenie krajowej wytwórca posadzek jak również producent żywic. W swojej ofercie proponuje wysokiej jakości posadzki z żywic stworzone z różnego typu materiałów, przeznaczone także do budownictwa mieszkaniowego, jak na przykład na większe obszary. Będą to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo wyróżnia posadzki epoksydowe najwyższa klasa realizacji. Powierzone projekty cieszą się uznaniem, ponieważ są zawsze odporne i efektowne. Niżej można znaleźć opis sugerowanych rodzajów posadzek.

Mrozoodporne rodzaje posadzek, jakimi są kamienne dywany, to doskonały pomysł na posadzkę równocześnie nowatorską jak i długotrwałą. Kamienne powierzchnie są nieprzepuszczalne, funkcjonalne, nie przyciągają kurzu i nie zawodzą przez długie lata. Kamienne dywany są wytwarzane z wykorzystaniem żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie firmy to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to rodzaj powierzchni, jaka wyjątkowo dobrze zdaje egzamin w pomieszczeniach magazynowych i halach przemysłowych. Są one bardzo trwałe, dlatego służą jako zabezpieczenie powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe powinny być najbardziej trwałe, odporne na uszkodzenia, ponieważ stanowią podstawę konstrukcyjną hal. Wykorzystana do produkcji tego typu powierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi okres.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) charakteryzują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim czasem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej eksploatowanym rodzajem powierzchni. To dzięki temu, że są niepodatne na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne a także na kurz. Zapraszamy do zamówienia posadzek wykonanych w najwyższej i nowatorskiej jakości.

eurostep posadzki